sobota, 24 czerwca 2017 r.  Imieniny: Danuty, Jana, Janiny
Wiadomości z tagiem Anna  RSS
Szybki Internet dla małych miejscowości - 3 mld zł na likwidację tzw. białych plam

Dodano: 22.06.2017 18:08 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Ponad milion gospodarstw domowych pozbawionych dziś dostępu do szybkiego Internetu zostanie podłączonych do najnowocześniejszej sieci. Zakończył się właśnie największy w historii nabór wniosków o dofinansowanie. W ramach 1 osi POPC na ten cel przeznaczonych zostanie blisko 2 mld złotych. Nasze dzieci nie mogą dłużej czekać na tę szansę - podkreślała Anna Streżyńska, Minister Cyfryzacji.

Tagi: Internet, Anna
Źródło: www.telix.pl

Orange - Making of z Anją Rubik

Dodano: 21.06.2017 18:09 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Jakiś czas temu Orange ruszył z kampanią, w ramach której Anja Rubik promowała najnowszy smartfon Samsung Galaxy S8. Dostępny jest w pakiecie usług Orange LOVE, w którym skorzystacie z najszybszego internetu mobilnego. Zapraszamy za kulisy powstawania wspólnego spotu Orange i Samsunga z udziałem Ani Rubik.

Źródło: www.telix.pl

Essential Phone - idealny smartfon widziano w publicznej komunikacji

Dodano: 19.06.2017 5:22 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Idealny smartfon, amerykańskiego programisty Andy Rubina, przyłapano i nagrano w publicznej komunikacji. Szpiegowski film trwa tylko kilka sekund, ale można zobaczyć kilka ciekawych szczegółów. Szczególną uwagę przykuwa 5.6-calowy ekran, który stworzono z mieszaniny tytanu i ceramiki.

Tagi: Anna, Photo
Źródło: www.telix.pl

Anna Streżyńska: za darmowy roaming w UE zapłacą wszyscy użytkownicy, telekomy były zdesperowane

Dodano: 17.06.2017 21:20 | 3 odsłon | 0 komentarzy

W liście do europosłanki Róży Thun minister cyfryzacji Anna Streżyńska szczegółowo wyjaśnia zagrożenia dla polskiego rynku telekomunikacyjnego związane ze zniesieniem roamingu w Unii Europejskiej. Zwraca też uwagę na zbyt wysokie ceny hurtowe oraz fakt, że wiele krajów członkowskich było przeciwnych zasadzie „Roam Like at Home” (RLAH).

Tagi: Road, Lite, Anna, Unii
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Anna Streżyńska odpowiada Róży Thun: RLaH może zaburzać uczciwą konkurencję

Dodano: 15.06.2017 22:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Minister Anna Streżyńska odpowiada na pismo Róży Thun i zaprasza ją do dyskusji na temat opłat roamingowych w UE. Zniesienie opłat roamingowych faworyzuje tych operatorów, którzy posiadają infrastrukturę w całej Unii Europejskiej - argumentuje w piśmie, które przesłała do europosłanki PO. Ostrzega też, że za korzyści dla często podróżujących po Europie zapłacą użytkownicy korzystający z telefonu tylko w kraju.

Źródło: www.telix.pl

Anna Streżyńska odpowiada Róży Thun

Dodano: 15.06.2017 16:07 | 13 odsłon | 0 komentarzy


Minister Cyfryzacji Anna Streżyńska odpowiedziała europosłance Róży Marii Gräfin von Thun und Hohenstein (Platforma Obywatelska). Zaprosiła ją też do dyskusji na temat roamingu.

Tagi: Marka, Anna
Źródło: www.telepolis.pl

Anna Streżyńska odpowiada Róży Thun i zaprasza do rozmowy o roamingu

Dodano: 15.06.2017 9:53 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Minister Anna Streżyńska odpowiada na pismo Róży Thun i zaprasza ją do dyskusji na temat opłat roamingowych w UE. Niezależnie od wszystkich różnic, łączy nas jedno: troska o to, aby Polacy w kraju i za granicą mogli korzystać z tanich i wygodnych rozwiązań i usług dostarczanych przez operatorów telekomunikacyjnych - argumentuje w piśmie, które przesłała do europosłanki PO.

Tagi: Polacy, Anna
Źródło: www.telix.pl

Przychody z reklam mid-roll na Facebooku niewielkie, ale to format z przyszłością (opinie)

Dodano: 14.06.2017 21:15 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Po trzymiesięcznym okresie testów reklam mid-roll w materiałach wideo na Facebooku zaangażowani w nie wydawcy przyznają, że na razie format nie przynosi dużych przychodów, ale powoli się rozkręca. Podobnie na facebookowe mid-rolle patrzą eksperci poproszeni o opinię przez serwis Wirtualnemedia.pl. – Na formacie da się zarobić, jednak niskie na razie kwoty wynikają z właściwości reklam mid-roll. To dopiero początek wprowadzania kolejnego ekosystemu reklamowego, który stanie się coraz atrakcyjniejszy dla wydawców - oceniają Anna Robotycka, Paweł Ważyński, Daniel Biegaj, Marcin Hołyst i Piotr Łopucki.

Tagi: Podobnie, Anna
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Anna Streżyńska i Róża Thun spierają się o darmowy roaming. „Uderza w krajowych operatorów i przywróci monopol na rynku”

Dodano: 12.06.2017 20:43 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Minister cyfryzacji Anna Streżyńska skrytykowała wchodzące od połowy czerwca unijne przepisy znoszące roaming w Unii Europejskiej. Jej zdaniem nowe regulacje faworyzują międzynarodowych operatorów i uderzają finansowo w krajowych, co może spowodować wzrost cen. Z tymi argumentami nie zgadza się europosłanka Róża Thun, która zarzuciła Streżyńskiej „PiS-owskie zideologizowanie całego tematu”.

Tagi: Anna, Unii
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Róża Thun ostro pisze do minister cyfryzacji ws. roamingu

Dodano: 07.06.2017 18:05 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Róża Thun wystosowała list do minister cyfryzacji w związku z wypowiedzią Anny Streżyńskiej o regulacji stawek roamingowych w Polsce. Słucham ze zdumieniem (żeby nie powiedzieć: ze zgorszeniem) Pani wypowiedzi. Dziwi iście PiSowskie zideologizowanie całego tematu - czytamy w opublikowanym oświadczeniu europosłanki PO.

Tagi: Papo, Dziś, Anna
Źródło: www.telix.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Informacje ze świata IT - neobit.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone