czwartek, 25 maja 2017 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Brak  RSS
Microsoft apeluje o cyfrową "konwencję genewską"

Dodano: 19.05.2017 20:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Brad Smith z Microsoftu wzywa do podpisania dokumentu, który zobowiąże sygnatariuszy do ochrony cywilów w razie cyberataków. Państwa i instytucje międzynarodowe zaczynają poważnie myśleć o tego rodzaju zagrożeniach. W Polsce od 6 lat istnieje prawna możliwość wprowadzenia stanu wojennego w razie pojawienia się cyfrowego zagrożenia. A Interpol uruchomił projekt No More Ransom, do którego właśnie przystąpił polski oddział CERT.

Źródło: www.chip.pl

Microsoft chce ochrony cywili przed cyberatakami

Dodano: 19.05.2017 9:06 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Brad Smith z Microsoftu wezwał do podpisania cyfrowej konwencji genewskiej, dokumentu zobowiązującego sygnatariuszy do ochrony cywilów w razie ataków w cyberprzestrzeni. Państwa i instytucje międzynarodowe stopniowo zaczynają myśleć o tego rodzaju zagrożeniach: w Polsce od 2011. roku istnieje prawna możliwość wprowadzenia stanu wojennego w razie pojawienia się cyfrowego zagrożenia, a Interpol uruchomił projekt No More Ransom, do którego w zeszłym miesiącu przystąpił polski oddział CERT.

Źródło: www.chip.pl

Tom Clancy's Ghost Recon Wildlands i Sniper: Ghost Warrior 3 utrzymują uwagę graczy. Top Empik - Tydzień 18 i 19

Dodano: 15.05.2017 19:38 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Brak jakichkolwiek nowości nie oznacza, że na półkach sklepów sieci Empik nie jest ciekawie. Zapraszamy do zapoznania się z najnowszym zestawieniem hitów przeznaczonych na komputery domowe i konsole ósmej generacji.

Źródło: www.gry-online.pl

Zmiany na afrykańskim rynku telefonii komórkowej

Dodano: 15.05.2017 18:10 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Niewiele piszemy na naszych łamach o Afryce, a jeżeli już są to raczej artykuły dotyczące tamtejszych bogactw naturalnych. Okazuje się jednak, że kraje afrykańskie stają się coraz lepszym miejscem do robienia biznesu. Jako jedne z pierwszych zauważyły to wielkie firmy telekomunikacyjne, szczególnie te działające na rynku telefonii komórkowej. Brak infrastruktury stacjonarnej spowodował, że telefonia komórkowa [...]

Tagi: Brak, Okazuje, Jade
Źródło: www.coslychacwbiznesie.pl

Injustice 2 na e-sportowej arenie

Dodano: 11.05.2017 10:04 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Premiery gry nadal się nie doczekaliśmy, ale Warner Bros już ogłosiło, że powstanie e-sportowa liga Injustice 2.

Tagi: Brak, Premiera
Źródło: www.benchmark.pl

Flow Tymona Markowskiego, który poszukuje niecodziennych fragmentów rzeczywistości

Dodano: 09.05.2017 14:01 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Bydgoszcz - miasto i wieś o tej samej nazwie dzieli 106 kilometrów w linii prostej. Z okolic wsi do serca miasta płynie rzeka Brda, by skończyć swój bieg wpadając do Wisły. Przestrzeń wokół Brdy stała się tematem zdjęć Tymona Markowskiego

Tagi: Brak, Flow
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Spotify, Instagram i WhatsApp dotknęły nieplanowane przestoje. Co z tego wynika?

Dodano: 09.05.2017 5:09 | 8 odsłon | 0 komentarzy

W ostatnich dniach kilka największych i najbardziej popularnych usług internetowych ucierpiało z powodu nieplanowanych przerw w działaniu. Brak dostępu do aplikacji Instagram i WhatsApp, a także serwisu muzycznego Spotify, rozwścieczył liczną grupę użytkowników, którzy w mediach społecznościowych nie szczędzili krytycznych komentarzy pod adresem gigantów cyfrowej rozrywki.

Źródło: www.telix.pl

Niecodzienna męska sesja zdjęciowa, przed obiektywem Brad Pitt

Dodano: 08.05.2017 10:45 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Fotografować mężczyznę nie jest łatwo – to obiegowa opinia, która nie wzięła się znikąd. Portretując mężczyznę należy jasno sformułować pomysł na zdjęcie. W trakcie sesji, w których modelami są mężczyźni, trzeba być zdecydowanym oraz bardzo jasno i konkretnie przekazywać swoje wskazówki dotyczące ujęcia. Znacznie trudniej też mężczyznę niż kobietę namówić na ekstrawagancję i nieskrępowaną ekspresję. Fotograf Ryan McGinley to potrafi, czego dowodem jest najnowsza sesja zdjęciowa opublikowana w magazynie GQ, której bohaterem jest Brad Pitt.

Tagi: Brak
Źródło: www.swiatobrazu.pl

Xiaomi tłumaczy brak mini-jacka w Mi 6

Dodano: 05.05.2017 13:14 | 13 odsłon | 1 komentarzy


Brak gniazda Jack 3,5 mm to żadna nowość w świecie smartfonów. Tłumaczenie Xiaomi również nie wnosi nic nowego do tematu.

Tagi: Brak, Jade, Xiaomi
Źródło: www.telepolis.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Informacje ze świata IT - neobit.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone