piątek, 23 czerwca 2017 r.  Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
Wiadomości z tagiem Dzieł  RSS
Kontrola rodzicielska, czyli czego dzieci szukają w internecie?

Dodano: 03.06.2017 3:56 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Widzimy ogromną zmianę w zachowaniu dzieci w internecie, które rezygnują z komputerów na rzecz urządzeń mobilnych. Dzieci na całym świecie komunikują się, grają i uzyskują dostęp do treści dla dorosłych przy użyciu komputerów rzadziej niż rok temu, ale częściej odwiedzają strony zawierające informacje na temat narkotyków, alkoholu i tytoniu.

Tagi: Dzieł
Źródło: www.telix.pl

Rime bez Denuvo po tygodniu od premiery

Dodano: 02.06.2017 14:09 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Deweloperzy dotrzymali słowa. Tequila Works udostępniło dzisiaj nową łatkę, która usuwa z gry Rime system antyingerencyjny Denuvo. Dzieje się to tydzień od rynkowego debiutu produkcji i dwa dni od udostępnienia w sieci cracka. Społeczność graczy jest oczywiście zadowolona, bo tym razem zabezpieczenie miało mieć wpływ na wydajność produkcji.

Tagi: Rift, Dzieł
Źródło: pclab.pl

Dziecko w wirtualnym świecie – jak wybrać bezpieczną i ciekawą grę dla malucha?

Dodano: 30.05.2017 20:28 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Dostosowanie gry do wieku dziecka oraz wartościowa tematyka – to najważniejsze cechy, jakimi powinni kierować się rodzice, poszukując gier komputerowych dla swoich pociech. Jeśli chcesz zapewnić swojemu dziecku nie tylko dobrą rozrywkę, ale również bezpieczeństwo w wirtualnym świecie, sprawdź na co zwrócić uwagę, zanim kupisz grę komputerową. Dzieci uwielbiają komputery, tablety i smartfony. Nowoczesne urządzenia pociągają maluchy już od najmłodszych [...]

Tagi: Dzieł
Źródło: pcfaq.pl

Dzieci Martwej Ziemi - nowa powieść Jana Waletowa z serii Ziemia Niczyja ukaże się 19 maja

Dodano: 19.04.2017 13:25 | 10 odsłon | 0 komentarzy


Prześledź losy Michaiła Władymirowicza Siergiejewa, który ma zadziwiającą zdolność pakowania się w kłopoty - ale też umie doskonale sobie radzić.

Tagi: Jade, Dzieł
Źródło: www.gram.pl

Pomoc:Account Microsoft i problem z ikonami i ekr

Dodano: 17.04.2017 20:06 | 22 odsłon | 1 komentarzy

Mam tylko podstawowe instrukcje w uzywaniu komputera.Pare dni temu przenioslem foto z I Phone do PC desktop z Windows 10.System Microsoft ?zmusil? mnie do otworzenia account Microsoft.Potem stracilem normalny ekran.Nie mam ikon, mouse nie reaguje, jest tylko pelno roznych opcji i kiedy klikam to chca sprzedac mi filmy itp.Zeby otworzyc PC musze dac moj adres e mail + password.Co to jest?Jak zrobic zeby wrocic do normalnego ekranu z ikonami?
Dzieki za oswietlenie mojej ignorancji.

Źródło: forum.gazeta.pl

Systemy operacyjne w marcu

Dodano: 06.04.2017 4:48 | 9 odsłon | 1 komentarzy

Windows 7 znowu w górę. Najnowsze dane statystyczne firmy analitycznej NetMarketShare wskazują, że Windows 10 wciąż hamuje. Dzieje się tak mniej więcej od czasu zakończenia akcji darmowej aktualizacji z trzech poprzednich wydań systemów Windows.

Źródło: pclab.pl

Pecet z ludzką twarzą: Dzieje tapet na pulpit !

Dodano: 17.03.2017 5:34 | 11 odsłon | 0 komentarzy

Czy Ty także jesteś jedną z tych osób, dla których zmiana tapety na pulpicie jest zawsze pierwszą czynnością, jaką wykonują po odpaleniu nowego komputera? Nie ma w tym niczego wstydliwego: tapety pomagają nam oswoić się z nieużywanym wcześniej urządzeniem, wyrazić własny styl i osobowość, a trochę także - symbolicznie, ma się rozumieć - oznaczyć teren!

Tagi: Dzieł
Źródło: www.telix.pl

Dzieci korzystające z internetu narażone są na cyberprzemoc i szkodliwe treści

Dodano: 10.03.2017 12:02 | 16 odsłon | 0 komentarzy

Internet to narzędzie, które ułatwia zdobywanie wiedzy, rozwijanie zainteresowań, nawiązywanie kontaktów i dostęp do rozrywki. Oprócz niewątpliwych korzyści sieć niesie ze sobą również potencjalne zagrożenia, na które szczególnie narażone są dzieci i młodzież. Agresja okazywana za pomocą sieci przybiera różne formy. Najczęściej młodzi ludzie spotykają się z szantażem, nękaniem, zastraszaniem i kompromitowaniem przez rozpowszechnianie nieprawdziwych informacji.

Źródło: feedproxy.google.com

Andrzej Tomecki - aktor, bez którego nie można wyobrazić sobie serii Gothic

Dodano: 21.02.2017 18:45 | 16 odsłon | 0 komentarzy


Ekipa Dzieje Khorinis przygotowała film dokumentalny - hołd dla Andrzeja Tomeckiego, znanego z serii Gothic, Icewind Dale II czy Diablo II LoD.

Tagi: Dare, Dzieł
Źródło: www.gram.pl

Dzieci będą mogły samodzielnie wyrażać zgodę na przetwarzanie danych osobowych w internecie

Dodano: 21.02.2017 11:30 | 19 odsłon | 0 komentarzy

Nowe unijne przepisy dotyczące ochrony danych osobowych wskazują, że zgodę na ich przetwarzanie w internecie będą mogły udzielać samodzielnie dzieci. Krajowe ustawy mogą ustanowić własną granicę wiekową, ale nie niższą niż 13 lat. Wyrażenie zgody na przetwarzanie danych osobowych ma konsekwencje prawne.

Tagi: Dzieł
Źródło: feedproxy.google.com

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Informacje ze świata IT - neobit.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone