czwartek, 25 maja 2017 r.  Imieniny: Borysa, Magdy, Marii-Magdaleny
Wiadomości z tagiem Mobile  RSS
T-Mobile zmienia reklamy: „Teraz możesz!” i wolność millenialsów zamiast celebrytów (wideo)

Dodano: 24.05.2017 21:44 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sieć T-Mobile Polska zakończyła serię reklam z udziałem znanych osób. Nowa kampania, promująca usługę Supernet Video, jest oparta na haśle „Teraz możesz!” i dynamicznych spotach pokazujących młodych ludzi. Akcję przygotowały i realizują firmy marketingowe Bridge2Fun, Starcom Mediavest Group, LiquidThread, Agencja Warszawa i ARC Worldwide.

Tagi: Mobile
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

T-Mobile: serwisy wideo w taryfach Supernet bez limitów za 5/15 zł miesięcznie

Dodano: 24.05.2017 20:35 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Sieć T-Mobile Polska wprowadza Supernet Video - nową usługę dla klientów jej taryf abonamentowych Supernet. Za 5 zł miesięcznie można korzystać bez limitu z najpopularniejszych serwisów wideo, a za 15 zł - oglądać w nich wideo w jakości HD.

Tagi: Mobile, Video
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

T-Mobile Supernet Video - TERAZ MOŻESZ: kampania reklamowa.

Dodano: 23.05.2017 13:49 | 5 odsłon | 0 komentarzy

24 -go maja wystartuje nowa, szeroka kampania komunikacyjna promująca ofertę.Teraz możesz! Oglądaj ile chcesz: YouTube, Netflix, Vevo, Showmax, VOD, Player, TVP Sport, TVP Stream, i Chilli Cinema - bez zużywania pakietu danych. Sprawdź jak działa usługa. Stylistyka nowych spotów będzie mocno odbiegać od dotychczasowych produkcji reklamowych Operatora nie tylko w warstwie wizualnej ale także od copywriterskiej.

Tagi: Mobile, Video
Źródło: www.telix.pl

T-Mobile: Wideo bez limitu danych

Dodano: 23.05.2017 13:40 | 6 odsłon | 0 komentarzy


Sieć T-Mobile uwalnia usługi streamingowe - za 5 zł miesięcznie klienci nie muszą już martwić się o limity transferu podczas oglądania filmów.

Tagi: Mobile
Źródło: www.telepolis.pl

T-Mobile Polska Supernet Video - filmy bez limitu danych w smarfonach

Dodano: 23.05.2017 11:22 | 5 odsłon | 0 komentarzy

To już oficjalne: telewizja przenosi się do smartfonów. Dlatego T-Mobile, dysponując najlepszą siecią, likwiduje ograniczenia i wprowadza usługę Supernet Video. W jej ramach najpopularniejsze serwisy video nie zużywają pakietu danych.Dziś T-Mobile Polska proponuje usługę bez limitu danych za 5 zł miesięcznie, lub 15 zł w wersji HD.

Tagi: Mobile, Video
Źródło: www.telix.pl

Premium Mobile na I miejscu w rankingu przenoszenia numerów

Dodano: 23.05.2017 9:23 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Premium Mobile wyprzedziło największych rynkowych graczy. W raporcie przenoszenia numerów w sieciach ruchomych za kwiecień 2017 roku, przygotowanym przez UKE, sieć telefonii komórkowej Premium Mobile zajęła I miejsce, odnosząc najlepszy bilans liczby osób przenoszących numer wobec rezygnujących z sieci.

Źródło: www.telix.pl

T-Mobile - 20proc. gratis do doładowania z okazji 21 urodzin Auchan

Dodano: 23.05.2017 9:00 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Do 31 maia 2017r. T-Mobile Polska dodaje gratisowy bonus do każdego doładowania z okazji 21 urodzin Auchan. Doładowując swój telefon na kartę, w sklepach Auchan kwotą minimum 20 zł otrzymacie dodatkowo 20 % więcej.

Tagi: Mobile
Źródło: www.telix.pl

Koniec roamingu w UE, ale nie w Polsce. Regulatorzy rynku grożą operatorom karami finansowymi

Dodano: 22.05.2017 20:37 | 2 odsłon | 0 komentarzy

Zgodnie z unijnymi przepisami od połowy czerwca we wszystkich krajach Wspólnoty zostaną zniesione opłaty roamingowe za SMS-y i połączenia wykonywane z zagranicy. Na razie nie dotyczy to jednak Polski, ponieważ większość telekomów nie zgadza się na zlikwidowanie dodatkowych opłat. Jedyną siecią, która zastosowała się do unijnych wytycznych, jest Orange. Pozostali najwięksi operatorzy – Play, Plus i T-Mobile – zdaniem regulatorów nie zaproponowali cenników zgodnych z zasadą „roaming jak w kraju”. Sprawie uważnie przygląda się Komisja Europejska, Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów oraz Urząd Komunikacji Elektronicznej, które grożą operatorom karami finansowymi.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Jak działa polski roaming... jak w domu - zestawienie

Dodano: 21.05.2017 7:34 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Komisja Europejska zapowiedziała koniec roamingu na 15 czerwca. Od tego dnia wszyscy mieszkańcy Unii mają płacić za połączenia i SMS-y wykonane za granicą tak jak u siebie w kraju (roam like at home). Na początku minionego tygodnia krajowi operatorzy: T-Mobile Polska, Orange Polska, P4 (Play), Grupa Cyfrowy Polsat (Plus) - ogłosili swoje nowe stawki. Praktyka pokazała jednak co innego - większość operatorów zdecydowała się jednak na pobieranie dodatkowych opłat.

Źródło: www.telix.pl

Mobile Vikings - Startup bez tajemnic

Dodano: 21.05.2017 6:07 | 10 odsłon | 1 komentarzy

Już we wtorek 23 maja odbędzie się we Wrocławiu trzecie spotkanie z serii "Startup bez tajemnic". Spotkanie ma charakter otwarty i jest jedną z akcji Mobile Vikings, wpisujących się w program działań na rzecz wspierania rozwoju startupów oraz innowacyjnego biznesu.

Źródło: www.telix.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Informacje ze świata IT - neobit.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone