piątek, 23 czerwca 2017 r.  Imieniny: Albina, Wandy, Zenona
Wiadomości z tagiem Onyx  RSS
Onet z nową stroną mobilną w technologii PWA. „Większości atutów natywnych aplikacji w przeglądarce”

Dodano: 22.06.2017 21:55 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Portal Onet uruchomił nową wersję swojej mobilnej strony internetowej. Na platformie pojawiły m.in. powiadomienia push oraz widżety z szybkim dostępem do wybranych narzędzi. Pewne zmiany przeszła też główna strona portalu. - To pierwsza mobilna witryna wśród portali zbudowana w technologii Progressive Web App (PWA) - podkreśla w rozmowie z Wirtualnemedia.pl Bartek Pucek, szef pionów mobile & digital w Grupie Onet-RASP.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Onet zamyka serwis Digart, jego twórca rozważa reaktywację

Dodano: 20.06.2017 20:55 | 0 odsłon | 0 komentarzy

Najpóźniej do końca 2017 roku przeznaczony dla grafików i innych twórców serwis Digart zostanie zamknięty - potwierdził oficjalnie portalowi Wirtualnemedia.pl Onet, właściciel platformy. Przyczyny decyzji nie są znane, zaś Piotr Kaczor, twórca Digartu rozważa jego ponowne uruchomienie, być może w drodze crowdfundingu.

Tagi: Onyx
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Bartek Pucek: Apple tworzy nowe możliwości dla aplikacji, ale wiele rozwiązań ominie Polskę

Dodano: 10.06.2017 21:15 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Poniedziałkowa konferencja WWDC koncernu Apple wywołała mieszane reakcje branży nowych technologii. Niektóre media zarzucają Apple brak przełomowych rozwiązań mogących zmienić obraz cyfrowego rynku i sposób korzystania z urządzeń. Jednak w komentarzu przygotowanym dla serwisu Wirtualnemedia.pl Bartek Pucek, szef pionów mobile & digital w Grupie Onet - RAS Polska broni nowości przedstawionych na WWDC. - Wszyscy oczekują za każdym razem premier na miarę nowego iPhone’a. Ale takie tektoniczne zmiany nie dzieją się zbyt często - ocenia Pucek.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Onet zwiększa przewagę nad Wirtualną Polską, mocno w dół Cda, Ceneo i Filmweb (Gemius/PBI z maja)

Dodano: 09.06.2017 21:30 | 13 odsłon | 0 komentarzy

Grupa Onet-RASP w kolejnym miesiącu zanotowała mniejszy spadek liczby użytkowników niż Grupa Wirtualna Polska, dzięki czemu zwiększyła przewagę zasięgową nad konkurentem. W skali miesiąca spore wzrosty miały Cyfrowy Polsat, ZPR Media i Grupa OLX, a spadki - Ceneo.pl, Filmweb.pl i Cda.pl.

Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Co trzecia firma obawia się ataków na dane w chmurze

Dodano: 07.06.2017 18:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy

Połowa przedsiębiorców korzystających na co dzień z rozwiązań chmurowych za największą zaletę narzędzia uznaje bezpieczeństwo. Jednak pozostaje druga połowa, która ma obawy. Najczęściej wskazywane to możliwość ataków zewnętrznych na zgromadzone dane (36%) oraz brak dostępu do informacji w przypadku awarii Internetu (25%) - wynika z raportu Onex Group "Chmura w MŚP.

Tagi: Onyx
Źródło: www.telix.pl

Onex Group, wydawca CentrumXP laureatem konkursu Partnera Roku Microsoft 2017

Dodano: 05.06.2017 12:49 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Microsoft przyznał doroczne globalne nagrody dla swoich najlepszych Partnerów.

Źródło: www.centrumxp.pl

Onex Group liderem w sprzedaży rozwiązań chmurowych Microsoft dla MŚP w Polsce

Dodano: 30.05.2017 4:45 | 10 odsłon | 0 komentarzy

W I kwartale 2017 roku Onex Group sprzedał najwięcej licencji Office 365 w segmencie MŚP w Polsce. Tym samym firma już dziewiąty kwartał z rzędu zajmuje pozycję lidera w zestawieniu Microsoft Partner Roku MŚP.

Źródło: www.telix.pl

Jarosław Kuźniar z nowym cyklem podróżniczym "Onet on tour"

Dodano: 29.05.2017 16:08 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Onet rozpoczął nowy cykl podróżniczy "Onet on tour". Pierwszym materiałem jest reportaż z wyjazdu Jarosława Kuźniara i fotografa Jacka Boneckiego do Rumunii.

Tagi: Onyx
Źródło: feedproxy.google.com

Onet startuje z podróżniczym cyklem "Onet on tour" Jarosława Kuźniara. „Własny, nieoczywisty szlak”

Dodano: 26.05.2017 20:45 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Onet zapowiedział rozpoczęcie emisji cyklu reportaży podróżniczych "Onet on tour" przygotowywanych i prowadzonych przez Jarosława Kuźniara. Dziennikarz wraz z zaproszonym gościem będzie kolejno odwiedzał ciekawe kraje i miejsca opowiadając o nich w trwających 30 minut odcinkach. - Onet on tour kierujemy do tych, którzy nie chcą podążać trasami z przewodnika turystycznego. Wytyczamy własny, nieoczywisty szlak wsłuchując się w rekomendacje ludzi żyjących w danym miejscu - zapowiada Jarosław Kuźniar.

Tagi: Onyx
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Informacje ze świata IT - neobit.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone