wtorek, 23 maja 2017 r.  Imieniny: Leoncjusza, Michała, Renaty
Wiadomości z tagiem Polacy  RSS
Sklepy przyszłości bez kas. Chcemy samodzielnie skanować towary telefonami

Dodano: 22.05.2017 5:30 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Kolejki do sklepowych kas są zmorą większości konsumentów. 61 proc. z nich uważa, że można je skrócić dzięki szybkim płatnościom zbliżeniowym i tyle samo respondentów oczekuje, aby można było płacić kartą w każdym sklepie, bez wyjątku. Dzięki otwartości konsumentów na nowe rozwiązania w handlu i płatnościach, już niedługo Polacy będą też sami skanować produkty w sklepowych alejkach, żeby uniknąć tej czynności przy kasie.

Źródło: www.telix.pl

Polacy wciąż w czołówce użytkowników adblocków. „Nie chodzi o jakość reklam, ale ich natłok, winne niskie ceny” (opinie)

Dodano: 18.05.2017 21:22 | 6 odsłon | 0 komentarzy

Według statystyk polscy internauci pozostają na czele listy użytkowników wtyczek blokujących reklamy internetowe. Zdaniem ekspertów nie oznacza to jednak, że nasze reklamy są złej jakości na tle globalnego rynku. – Niskie ceny sprawiają, że wydawcy chcąc ratować finanse muszą publikować duże ilości reklam, które w dodatku w większości są źle targetowane – oceniają dla serwisu Wirtualnemedia.pl Łukasz Kubaszczyk, Mariusz Maksymiuk, Radosław Gołąb i Tadeusz Żórawski.

Tagi: Polacy
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Krótsze kolejki dzięki szybkim płatnościom kartą lub smartfonem

Dodano: 18.05.2017 4:06 | 5 odsłon | 0 komentarzy

Już niemal jedna trzecia Polaków (29%) korzysta ze smartfona w sklepie. Spośród nich 89% przez telefon konsultuje z inną osobą listę zakupów, a 78% odczytuje ją z telefonu. Firma Mastercard opublikowała wyniki najnowszego badania pt. "Czy Polacy są gotowi na sklepy bez kas?" zrealizowanego we współpracy z domem badawczym Maison&Partners.

Tagi: Polacy
Źródło: www.telix.pl

Polacy w labiryncie zakupów spożywczych

Dodano: 17.05.2017 16:30 | 9 odsłon | 0 komentarzy

Większości z nas zakupy spożywcze w hipermarketach czy dyskontach kojarzą się tylko z niekończącym się labiryntem półek i alejek sklepowych, kilometrowymi kolejkami do kas czy targaniem ciężkich siatek. Dlatego aż u 60% Polaków powodują one wyłącznie zmęczenie i irytację – tak wynika z najnowszych badań Frisco.pl. Dlaczego więc wciąż tkwimy w sidłach staromodnego nawyku, podczas gdy możemy zamawiać wygodnie i bez stresu zakupy przez internet?

Źródło: di.com.pl

Jak często i w jakim celu Polacy korzystają z tabletów?

Dodano: 16.05.2017 16:30 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zewsząd dochodzą nas głosy, że tablety umierają i za jakiś czas nikt z nich nie będzie korzystał. Tymczasem, jak pokazują najnowsze badania, aż tak źle nie jest, przynajmniej w naszym kraju. Polacy bowiem dość chętnie ich używają do różnych celów. Jak wynika z przeprowadzonego przez agencję SW Research na grupie osób od 15 do 45 lat […]

Tagi: Polacy
Źródło: https:

Huawei - jak Polacy korzystają z tabletów

Dodano: 15.05.2017 13:49 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Huawei sprawdził, w jakich okolicznościach i w jaki sposób Polacy korzystają z tabletów. Jak wynika z badań przeprowadzonych przez SW Research, tablet to świetny pomysł na zapewnienie rozrywki całej rodzinie. Wśród nowych urządzeń Huawei każdy znajdzie coś dla siebie. Od stylowego i do odtwarzania multimediów modelu MediaPad M3 lite do przystosowanych dla rodziny tabletów z linii T3.

Tagi: Polacy, Huawei
Źródło: www.telix.pl

Polacy szukają informacji w internecie w Onet, WP, Interia.pl i Gazeta.pl. Na ocenę wiarygodności mają wpływ poglądy polityczne badanych

Dodano: 12.05.2017 20:40 | 12 odsłon | 0 komentarzy

Większość użytkowników internetu szuka informacji o bieżących wydarzeniach i polityce z takich portali jak Onet, WP, Interia i Gazeta.pl - wynika z najnowszego badania CBOS. Jak podkreślono w raporcie, na ocenę wiarygodności tych portali mają wpływ poglądy polityczne badanych.

Tagi: Polacy
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Bezpłatne warsztaty dla startupów technologicznych z MIT Enterprise Forum Poland, PGNiG i KGHM

Dodano: 12.05.2017 11:53 | 9 odsłon | 1 komentarzy

MIT Enterprise Forum Poland zaprasza startupy technologiczne z całej Polski na „Warm-Up to MIT EF Poland Acceleration” - bezpłatne, dwudniowe warsztaty z zakresu definiowania modelu biznesowego firmy i kształtowania polityki cenowej. W trakcie szkolenia początkujący przedsiębiorcy będą mieli również okazję skonsultowania rynkowego potencjału rozwijanych przez siebie technologii z ekspertami z Grupy PGNiG oraz Grupy KGHM. Warsztaty odbędą się 20 i 21 maja w budynku Campus Google w Warszawie. Startupy zainteresowane udziałem w szkoleniu mogą rejestrować się na stronie warmup.mitefpoland.pl

Źródło: di.com.pl

Play - czy Polacy bezpiecznie korzystają ze smartfonów?

Dodano: 10.05.2017 12:25 | 8 odsłon | 0 komentarzy

Z badania przeprowadzonego na zlecenie Play wśród polskich użytkowników smartfonów wynika, że aż 65% z nich płaci za zakupy w Internecie przy pomocy urządzeń mobilnych, 23% przy okazji transakcji podaje swój numer karty kredytowe. Z kolei z bankowości on-line przez smartfona korzysta już 66% posiadaczy urządzeń mobilnych. Jednocześnie, jak wynika z badania F-secure, zaledwie 37% użytkowników smartfonów pomyślało o tym, aby zabezpieczyć go jakimkolwiek programem antywirusowym!

Tagi: Plus, Polacy
Źródło: www.telix.pl

Kwartalny rekord transakcji Blika

Dodano: 10.05.2017 10:30 | 6 odsłon | 0 komentarzy


W pierwszym kwartale 2017 roku Polacy zrealizowali prawie 6 milionów transakcji Blikiem.

Tagi: Polacy
Źródło: www.telepolis.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Informacje ze świata IT - neobit.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone