niedziela, 23 kwietnia 2017 r.  Imieniny: Ilony, Jerzego, Wojciecha
Wiadomości z tagiem Strona  RSS
Jakiś dobry film do obejrzenia

Dodano: 19.04.2017 10:36 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Strona A Good Movie to Watch zaproponuje wam ciekawe, mało znane filmy, które warto zobaczyć. Sprawdźcie, jeśli właśnie czegoś szukacie.

Tagi: Gore, Strona, Watch
Źródło: www.benchmark.pl

Linuxiarze.pl: Solus 2017.04.18.0

Dodano: 19.04.2017 4:09 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Joshua Strobl poinformował o wydaniu Solus 2017.04.18.0. Solus jest niezależną dystrybucją Linux przeznaczoną dla maszyn 64 bitowych, używającą autorskiego...

Źródło: https:

Strona AutoDraw zrobi z twoich bazgrołów eleganckie rysunki

Dodano: 12.04.2017 16:23 | 1 odsłon | 0 komentarzy

Zawsze marzyłeś o tym, aby ładnie rysować ale nie miałeś do tego ręki? Jeśli tak, to z pomocą przyjdzie ci sztuczna inteligencja, która dzięki...

Tagi: Strona
Źródło: tech.wp.pl

Schludny i ładny szablon o wartości 200zł dla WordPressa teraz do pobrania za darmo

Dodano: 11.04.2017 10:33 | 3 odsłon | 0 komentarzy

Trafił się nam w tym miesiącu bardzo ładny, schludny i minimalistyczny szablon dla WordPressa z zasobów Themeforest. Do końca kwietnia jest do pobrania zupełnie za darmo. Wystarczy jedynie założyć konto na stronie. Poniżej zamieściłem zrzuty ekranu szablonu oraz link do pobrania. Enjoy! Pobierz szablon PineCone Strona główna Blog - wersja 1 Blog - wersja 2 [...]

Źródło: webroad.pl

CNN uruchomiło nowy serwis Explore Parts Unknown

Dodano: 06.04.2017 22:05 | 7 odsłon | 0 komentarzy

5 kwietnia 2017 roku CNN uruchomiło nowy serwis Explore Parts Unknown. Strona inspirowana jest programem Anthony'ego Bourdaina „Anthony Bourdain Parts Unknown”.

Tagi: Strona
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Filmweb ze zmienioną stroną główną - więcej autorskich treści

Dodano: 31.03.2017 20:41 | 14 odsłon | 0 komentarzy

Strona główna serwisu Filmweb została uruchomiona w nowej wersji, w której m.in. bardziej eksponowane są autorskie treści redakcji witryny. Stronę przygotowano we współpracy z agencją kreatywną Artegence.

Tagi: Strona
Źródło: www.wirtualnemedia.pl

Technologia Huawei będzie wspierać rozwój Grupy Hawe

Dodano: 28.03.2017 20:05 | 18 odsłon | 0 komentarzy

Mediatel podpisał list intencyjny z Huawei Polska dotyczący współpracy w zakresie wsparcia technologicznego, handlowego oraz finansowego. Strony porozumienia zakładają również wspólną realizację projektów w ramach ogłaszanych przetargów, np. dotyczących rozbudowy infrastruktury telekomunikacyjnej. Podpisanie szczegółowej umowy przewidziane jest do końca maja br.

Źródło: www.telix.pl

IT w Produkcji - 28.03.2017

Dodano: 21.03.2017 16:05 | 4 odsłon | 0 komentarzy

Równo za tydzień, czyli 28 marca zapraszam serdecznie na konferencję "IT w Produkcji GigaCon". Będzie miała ona miejsce w Hotelu Courtyard Warsaw Airport w Warszawie. Zapraszam do całkowicie bezpłatnego udziału!
Strona www konferencji:
Konferencja IT w Produkcji dotyczy nowych technologii stosowanych w procesach produkcji. W trakcie organizowanego wydarzenia pokażemy jak zoptymalizować koszty działania przedsiębiorstwa produkcyjnego poprzez zastosowanie nowoczesnych rozwiązań informatycznych. Postaramy się również wskazać rozwiązania i przytoczyć konkretne studia przypadków, które mamy nadzieję pomogą Państwu w wyborze rozwiązań potrzebnych akurat w Państwa Firmie.
Tematy prelekcji:
* Kiedy OT staje się IT - Bezpieczeństwo IT w systemach automatyki (Marek Damaszek, TAURON Polska Energia SA)
* Dopasowanie do potrzeb ? system ERP w firmie produkcyjnej (Tomasz Zuchowicz, Ekspert NiezaleĹźny)
* Wprowadzanie zmian w firmach produkcyjnych i podejmowanie dobrych decyzji w nieprzewidywalnych czasach (Iwona Sorbian, Produkcyjni.pl i ZM Progress)
* Istotne aspekty umów dotyczących linii produkcyjnych w kontekście prawa własności intelektualnej (adw. Michał Klekotko, Kancelaria Adwokacka Adwokat Michał Klekotko)
* Czym się różni produkcja od projektów? (Marek Kowalczyk, Mandarine Project)
* Produkcja on-line ? czyli jak odpowiedzieć na potrzeby informacyjne firm produkcyjnych (Maciej Brzeziński, Exact Software Poland)
* System ISOF-ERP w planowaniu i zarządzaniu produkcją (Marek Paszkowski, Heuthes)
* Zarządzanie infrastrukturą IT w nowoczesnym przedsiębiorstwie produkcyjnym: optymalizacja kosztów, oszczędność czasu, bezpieczeństwo (Jakub Kralka, Axence)
* Rozwiązania wspierające pracę z dokumentami (Mateusz Macierzyński, Konica Minolta)
* Zarządzanie sprzętem, oprogramowaniem i użytkownikami oraz monitoring ? czyli 15 lat systemu statlook w Produkcji i nie tylko? (Piotr Kubiak, A plus C Systems)
Swoje rozwiązania zaprezentują takie firmy jak: Exact Software Poland, Konica Minolta, Axence, APR System (TM Project), Heuthes, Mega Sonic i A+C Systems.
Co więcej każdy uczestnik otrzyma w pakiecie konferencyjnym zestaw magazynów branżowych gratis!
Udział w wydarzeniu jest całkowicie bezpłatny!
Jedynym warunkiem uczestnictwa jest wcześniejsza rejestracja, którą wraz z innymi szczegółami znajdą Państwo na stronie wydarzenia:

Źródło: forum.gazeta.pl

Strony internetowa ICE KrakĂłw

Dodano: 18.03.2017 15:05 | 10 odsłon | 0 komentarzy

Witajcie, przeprowadzam ankietę na potrzeby zajęć akademickich. Ankieta dotyczy funkcjonowania witryny ICE Kraków. Kto ma czas i ochotę - pięknie proszę o pomoc :-)
Dziękuję

Tagi: Strona
Źródło: forum.gazeta.pl

Starsze wiadomości »
reklama

Copyright © 2008-2017 Informacje ze świata IT - neobit.pl  - wszelkie prawa zastrzeżone