neobit.pl

Najlepsza elektronika użytkowa

Oblicz, ile osób odwiedza Twoją własną stronę

strona-internetowa

Liczba odwiedzin na stronie jest ważna dla zrozumienia jej przydatności. Jeśli witryna, na której chcemy poznać całkowitą liczbę odwiedzin jest naszą własną, rozwiązaniem jest aktywacja usługi statystyk takich jak Google Analytics. Ale jeśli to, co chcemy jest znać odwiedzających inną stronę internetową, zobaczysz, że istnieje kilka witryn, które mogą pomóc Ci poznać szacunkową ilość ich ruchu.

Oblicz, ile osób odwiedza Twoją własną stronę

Aby dowiedzieć się, ile osób odwiedza obecnie Twoją stronę możesz zarejestrować ją w Google Analytics. Aby przeprowadzić ten proces wystarczy posiadać konto e-mail Google i wejść na stronę główną Google Analytics. Po zarejestrowaniu się, co zajmie Ci tylko kilka minut, Google poprosi Cię o wprowadzenie kodu śledzenia na Twojej stronie internetowej, aby zweryfikować czy naprawdę jesteś jej właścicielem. Kiedy to zrobisz, powinieneś wrócić do Google Analytics i poprosić o weryfikację. W mniej niż minutę wszystko będzie gotowe, będziesz mógł uzyskać dostęp do statystyk swojej witryny, które będą wyświetlane od momentu rejestracji.

Obliczanie odwiedzin innej witryny

Jeśli chcesz znać całkowitą liczbę wizyt innej strony, albo dlatego, że jest ona bezpośrednią konkurencją, lub dlatego, że jesteś zainteresowany zakupem tej strony, aby mieć własną stronę, która nie musisz zaczynać od zera, to powinieneś wiedzieć, że nie ma dokładnej metody, aby to poznać. Istnieje jednak kilka stron, które dokonują szacunków ruchu i mogą pomóc Ci zorientować się, ile osób odwiedza daną stronę miesięcznie.

Odwiedzając https://www.zpowiatu.pl, dowiesz się m.in. jak zabezpieczyć się w Internecie.