neobit.pl

Najlepsza elektronika użytkowa

Powerbank, czyli urządzenie uniwersalne i pomysł na prezent

„Chcesz zadzwonić. A tu nagle okazuje się, że bateria w telefonie pokazuje marne 3% naładowania. Szukasz dojazdu w aplikacji z mapą, która nagle gaśnie wskutek rozładowania baterii. Takich sytuacji unikniesz, gdy wyposażysz się w powerbank.

Powerbank to niejako zapasowa bateria. To po prostu przenośny magazyn energii, który możesz wykorzystać do naładowania swojego telefonu, niezależnie gdzie w danym momencie jesteś. Powerbank ładujesz z sieci, tak jak telefon, zaś w razie potrzeby to on staje się źródłem energii dla twojej komórki.

Plusy i minusy telewizorów OLED

Ogromną zaletą powerbanków jest ich rozmiar. Zwykle nie są większe niż – obrazowo – paczka papierosów, a zatem bez problemu zmieszczą się w każdym plecaku czy torebce. Nie są to również urządzenia drogie. Te średniej klasy kupimy już za kilkadziesiąt złotych.

Wybierając powerbank sprawdzajmy przede wszystkim jego pojemność. Im jest większa, tym więcej energii urządzenie jest w stanie przekazać twojemu telefonowi. Te największe pod względem pojemności pozwolą na nawet kilkukrotne naładowanie telefonu. Urządzenie o pojemności 10 tys. mAh da nam 2-3 naładowania baterii telefonu „do pełna”.

Powerbank to doskonały pomysł na prezent. Urządzenie jest na tyle uniwersalne i wszechstronne, że zwyczajnie warto je mieć. A że należy do gadżetów, o których istnieniu przypominamy sobie dopiero wówczas, gdy naprawdę desperacko ich potrzebujemy, warto sprawić komuś przyjemność, wybierając właśnie powerbank jako upominek. Tym samym, uratujemy obdarowaną osobę od przykrej niespodzianki rozładowania telefonu w w najmniej spodziewanym momencie.”

Tekst powstał przy współpracy z: AppleHome – Serwis iPhone Warszawa

1 thought on “Powerbank, czyli urządzenie uniwersalne i pomysł na prezent

Dodaj komentarz