neobit.pl

Najlepsza elektronika użytkowa

Smart tv marzenie każdego kino-maniaka

Smart tv nie jest już żadna nowością. Jednak Ci, którzy jeszcze nie odkryli jaka to frajda i jaka wygoda po prostu nie wiedza co tracą.
Jestem z pokolenia, które muzyki słuchało na kasetach magnetofonowych a filmy oglądało na kasetach vhs. Zazwyczaj na odtwarzaczach bo „video” z funkcja nagrywania to był już towar z wyższej półki.
Coraz częściej słyszymy zwrot „gimby nie znajo” i w tym przypadku rzeczywiście tak jest. Komu magnetofon nigdy nie wciągnął kasety nie ma pojęcia o czym mowa.
Nikt jednak nie wybrzydzał i każdy nieraz dzielnie przewijał kasetę kredką.
W czasach kiedy telewizja nie oferowała zbyt wiele, pójście do wypożyczalni kaset video to był prawdziwy wypas.
Dziś jest jednak zupełnie inaczej. Nikt już nie wydobywa wciągniętej w magnetowid taśmy a oczekiwania względem sprzętu są delikatnie mówiąc wysokie.
Producenci prześcigają się zatem by sprostać wymaganiom najbardziej wybrednych klientów. Poprzeczka jest wciąż unoszona wyżej i wyżej. Wbrew pozorom nie znaczy to jednak, ze oferta sprzętu RTV kierowana jest jedynie do klasy średniej i wyższej.
Dostępność produktów wysokiej jakości w ostatnich latach znacznie się poprawiła. Dziś najlepsze filmy możemy oglądać niczym w kinie. Wystarczy mieć w domu przyłącze internetowe, wifi i smart tv. Aktualnie telewizory smart są ogólnie dostępne w przeróżnej konfiguracji nabycia, od gotówki przez kredyt i raty. Możliwość oglądania filmów, bajek i seriali za pośrednictwem przeróżnych platform jest spełnieniem marzeń każdego kino-maniaka.
Jeżeli zaliczasz się do tej grupy osób a nie masz jeszcze smart tv warto zapoznać się z oferta producentów bo jakość dzisiejszych telewizorów względem ceny na pewno może zaskoczyć. Pozytywnie zaskoczyć.